• Feed RSS

Pages

15 Nisan 2011 Cuma

Özer Hurmacı'yı Kazanmak..

Ankaraspor'da tanıdı Türkiye onu , Belkide internette (örnek için Tıkla) genç yetenek muhteşem çalımlarla adam geçiyor harika inanılmaz (türkiye liginde orta sıradaki bir takım topçusu için) çalımlar atıyor asistler yapıyordu..Daha sonra galatasarayla adı anıldı bir türlü transfer gerçekleşmedi ardında Trabzon kendisini istedi oda olmadı sakatlanmıştı özer ve sakat sakat fenere imza atmıştı..

İmzayla beraber başladık gene yeni alex şöyle iyi böyle güzel topçu diye yalanda değildi ama başta şişirilen topçuların halleri şimdilerde ortada (serdar özkan , ali bilgin , gökhan emreciksin vs vs vs)..Fenerbahçede Kendini Gösterdiği maç altayla oynanan türkiye kupası maçıydı çokta iyi oynadı topu dağıttı sürekli pasa kaçtı vs..ardından performansıda düşüşler yaşandı ve sakatlıklar , sakatlıklar , sakatlıklar...


Bir türlü isteneni veremedi özer , istenen nemiydi Taraftar Basit oynamasını istiyordu ama özer eski performansını özlüyo belkide artık yapamayacağı stresini kafasından atmak için sürekli zor paslara gidiyordu..İstediği "özerden mükemmel bir pas" cümlesini duymaktı belkide başarılıda oldu bazı pozisyonlarda ama çoğu zaman başarısızdı.

Daum zamanında özer çok kullanıldı orta saha olsun sağ taraf olsun sol taraf olsun her yerde oynatıldı özer. Sakat olmasına rağmen elinden geleni yaptı yüreğini koydu ortaya..bizim içinde önemli olan bu değilmi ? Şuan bile özer yapmaya çalışıyor bizim işimiz destek ne olursa olsun biz destekleyeceğiz o yapamam dediği şeyleri yapmaya başlayana kadar..

Bu Adamda iş var a dostlar inanın bana...Geliştirecek kendini yeni bir emre,deivid olacak(yükselen performanslarını örnek gösteriyorum)..

Önümüzdeki sezon belkide özerin son şansı olacak biz desteğimizi verelim Fenerbahçeden harcanan yeteneklerebir yenisi daha eklenmesin..bir savaşçı bir cesur yürek özerimiz neden olmasın _ ?


Harun..

0 yorum:

Yorum Gönder