• Feed RSS

Pages

16 Nisan 2011 Cumartesi

Fenerbahçe - Gaziantepspor Maç Öncesi..Bu Akşam çok büyük iki maç var..Biri Türkiye için diğeri Dünya için çok izlenebilitesi yüksek maçlar..Bizim tarafımız belli öncelikle fenerbahçe sonra real madrid..iki takımımın işide zor bu akşam..özellikle fenerbahçe için çok zorlu bir viraj bu maç..Gaziantep ikinci yarı ligin en istikrarlı takımlarından biri haline geldi..çok rahat bir maç olacağını düşünmüyorum..Antep 3. lük için bastıracak biz ise Şampiyonluk için..

Kendi sahamızda panik yaptığımız aşikar o sebepten parola Sakinlik olmalı bu maçta..Akşam ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç var..Ardından yarınki bursa trabzon maçında olacak gözler..Trabzonspor çok panik yapıyor genelde golleri şanslarınında yardımıyla son dakikalarda atıyorlar ; her zaman şans yanlarında olmayabilir bizde bu arada kaybetmezsek şampiyon olmamamız için hiçbir engel olmayacak..Şampiyon olmasakta en azından alkışlanacak bir takımımız olmuş olur ellerinden geleni yaptılar deriz..

Kadroda akşam miroslav stoch un olmasını bekliyorum artık beklenen patlamayı yapmalı stoch..Ayrıca niangın performansında aşırı derecede düşüş seziyorum onun yerine semih olmalı kanaatindeyim ikinci yarı girerse niang daha tehlikeli olabilir bence..Selçuk un durumu iyiye gidiyormuş sanırım , Aykut hoca her maç bir sürprizle çıkıyor bakalım bu akşam bize neler gösterecek...

Muhtemel 11 ;

---------------Volkan-------------
Gökhan---Yobo---Lugano----Santos
Mehmet---Selçuk---Emre---Stoch
----------------Alex--------------
--------------Niang---------------


Aykut hoca geçen hafta çok iyi oynayan caneride stochun yerine düşünebilir böylece selçuk'uda riske etmemiş olur ancak benim istediğim beklediğim çıkmasını umduğum kadro şu şekilde..

---------------Volkan-------------
Gökhan---Yobo---Lugano----Santos
Mehmet---Baroni---Emre---Stoch
----------------Alex--------------
--------------Semih---------------

Böylece aksi durumda niang takıma katkı sağlayabilir..Aksi birşey olmazsa niang da dinlendirilmiş olur.. İkinci yarı dia da oyuna katılır fizik gücünü kazanır herşey güzel olur :)


Harun

..

0 yorum:

Yorum Gönder