• Feed RSS

Pages

9 Nisan 2011 Cumartesi

Eskişehir Fenerbahçe Maçı.."kritik viraj"


Belkide Sezon Sonu en çok konuşulacak maç olacak bu maç..

Kritik Maç öncesi en sevindiren haber şüphesiz Emre'nin dönecek olması olacak..Hoş sakatlık sonrası performansıda önemli ama genede ölüsü yeter..Özer Hurmacı o kadar kötüki son zamanlarda Selçuku arar olduk..Bize türk orta sahalar lazım , seneye için..

Kadroyu şu şekilde bekliyorum

-------Volkan--------
Gökhan--Lugano--Yobo--Santos
Özer--Mehmet--Emre--Stoch
-----------Alex----------
----------Niang----------

Bana kalsa çıkması gereken kadroda semihte olmalı niang yedek soyundurulmalı özerin yerine baroni konulmalı bu şekilde orta sahamız daha dirençli olur..Niang 2. yarı oyuna sokulabilir veya çok zor durumda değilse takım son dakikalarda stochun yerine..hatta özerin yerine gökay bile oynatılabilir diye düşünüyorum..Ha Aykut kocaman Caneride oynatabilir santosun yerine bunun çok yanlış bir tercih olacağını sol kanadımızı otobana çevireceğini düşünüyorum.

Alex'e çok iş düşecek bu maçta tabiki emre kadarda değil..mehmet topuzunda gününde olması lazım saldırmamız ısırmamız rakibe nefes aldırmamamız lazım..Eskişehirden Bahsediyoruz gerçekten çok güzel top oynuyorlar ve sahalarında ezici üstünlükleri var..Uefa umutları için bu maç onlar içinde çok değerli..
Maç çok önemli mutlaka kazanmamız gerekli..kazanamazsakta destek bitmez asla..Hep Destek Tam Destek..

0 yorum:

Yorum Gönder