• Feed RSS

Pages

25 Nisan 2011 Pazartesi

Orgazmdan daha zevkli bir an...


Azmin-inancın zaferi tam anlamıyla bu maçtır..Biz bile ümidi kesmişken oyuncuların bu maçı kazanması çile çekmesi yırtınması takdire şayandır ve inanmışlığın tam karşılığıdır..


Şampiyonluk geliyor

Az kaldı çok az geliyor şampiyonluk bu inanç öyle bir inançki eskişehirden mutlu bir haber geleceğine adımız kadar emindik bu öyle bir inançki guizanın gol atması bizi hiç şaşırtmadı bu öyle bir inançki penaltıdan sonra maçın döneceği garantiydi bu inanç bize şampiyonluğu getirecek.

Önce bucanın sonra bizim şansımız

Maç başladığında bucanın kapanacağı çok belliydi fener basıyor buca geride kontrol edip bam güm topu uzaklaştırıyordu..Ardından bucanın ilk paslaşması ilk korner ilk orta ilk şut ve ilk gölü geldi..zaten bucanın kaleyi bulan 5 şutundan 3'ü gol oldu..Bucanın golünün hemen ardından emrenin harika enfes mükemmel golü bizleri coşturdu ardından hiç beklenmedik bir gol daha ve ikinci yarıdada aynı şekilde beklenmedik bir gol ve diriliş inanç birazda şansın yardımıyla beklediğimiz goller erken geldi..

Gökhan gönül

Biz buraya ne yazalımki şimdi ? ne yazsak az olmazmı bu adam için o deparları kim atabilirki bu dünyada gökhandan başka ?


Alex biraz tutuk başlamış olsada o attığı penaltı ve kafa gölü bizi diriltti..özellikle kafa golü tekrar tekrar izlenesi...

mehmet topuzun hırsı takımı ateşleyen bir diğer faktördü gökhan gönülle birlikte

miroslav stoch'un bence daha erken oyunda olması gerekiyordu

emre ve baroni çok iyiydiler

yobo ve lugano ise bugün pek günlerinde değildiler

volkan için bugün nazar boncuğu olsun

semih kötü oyununa rağmen guiza ya tam anlamıyla alex pası verdi

guiza ağladın ağlattın kızamıyoki insan sana


insan cidden bu durumda diyecek birşey bulamıyor bu maç volkanın dediği gibi torunlara masal olarak dahi anlatılabilecek bi maç inşallah takım toparlanırda okyanusu geçip derede boğulmayız..


buda eskişehir tribünlerindenHarun..

0 yorum:

Yorum Gönder