• Feed RSS

Pages

13 Ağustos 2012 Pazartesi

Kocaman Bilmece...

Vaslui , Galatasaray vs Orta sahasız Fenerbahçe...

Bu sezonki ilk yazıyı Sezona hazır olmayan Fenerbahçe üzerine yazacak olmam çok kötü..Sezona kötü başladık , hatta EMRE BELÖZOĞLU'nu yollayarak sezonu çok ama çok kötü bitirdik..

Malumunuz dünya üzerinde iki yönlü orta saha bulmak çok zor..Bulursanızda transfer etmek için epey bir bonservis bedelini gözden çıkarmanız gerekiyor.Koskoca Fenerbahçe'de bir kişi çıkıpta "ya kardeşim Emre hırçın tamam ama bu adam giderse orta saha çöker" veya "emreyi göndermeyi düşünmeden önce başka bir futbolcuyla anlaşalım sonra gönderelim" demiyor.


Fenerbahçe yıllardır orta saha sıkıntısı çekerken Emre Belözoglu'nu bir kalemde silmek akla mantığa sığmaz..

Gelelim bu sezona ilk maç vaslui..Kendi sahamızda tek kelimeyle REZİL bir futbol oynuyoruz..Takıma şike sürecinde sonuna kadar destek veren taraftar bile dayanamayıp maç sonu çıkıyor.Haksızlarmı ilk şut 65. dakika da çekilmiş.Kendi sahasında kim böyle bir Fenerbahçe'yi izlemek isterki?

Deplasmanda oynuyoruz gene aynı tarz oyun..Rakip penaltıyı atsa herşey bi anda bitecek..Ancak rakip kaçırıyor ve demorolize olan rakibe karşı yalancı bir handikaplı maç alıyoruz.

Herşey belli orta saha lazım ama biz gidip sağ kanada adam alıyoruz.Yöneticilerimiz çıkıp orta sahaya transfer olmayacak diyebiliyorlar..

Galatasaray maçı geliyor..Aslında hepimiz biliyoruz fark yesek sürpriz olmayacak ancak rıdvan hocanın dediği gibi alabilecek en güzel sonucu aldık Galatasaray karşısında.

Bu sene bildiğin bilmece gibi bir Fenerbahçe izleyeceğiz..Salih uçan ve Baroni veya Mehmet Topuz'un performansına bağlı Koskoca Orta saha..

Mehmet topuzu ortaya çekmek en mantıklısı belkide.Mehmet topal şuan hiç ama hiç ışık vermiyor.

Aykut kocamana selamlarımı iletiyorum buradan.O hep kendi bildiğini yaptığını göstermeye çalışsın.Duruşuna saygım sonsuz ama ilk günden beri söylediğim üzere bu takım ona emanet edilemeyecek kadar çok kişi tarafından seviliyor.Bizlere yazık...

0 yorum:

Yorum Gönder