• Feed RSS

Pages

28 Ağustos 2012 Salı

29 Ağustos 2012 Fenerbahçe Spartak Moskova Maçı Öncesi..(Muhtemel kadro)

Yarınki Spartak Moskova maçımızın ideal kadrosunun yukarıdaki gibi olması gerektiğini düşünüyorum..Çünkü ofansif başlamazsak kazanmamızın pek mümkün olmayacağını kanaatindeyim..

Aslında solda stoch'a şans verilebilirse Saraçoğlu atmosferini arkasına alan stoch maçı tek başına alabilir.Orta sahaya topal yerine topuz yerleştirilip sağ kanada da krasiç çekilirse tadından yenmez.

Ancak kocaman bu kadro yerine büyük ihtimalle Alex - Cristian , Krasiç - Caner Şeklinde başlayacaktır.Hatta belkide Krasiç yerine Selçuk oynayacak defansif kadro oluşturulacak kafamızda gene saç kalmayacaktır..Allah korusun umarım bu defa biraz ofansif çıkar rakibimize saraçoğlunu dar ederiz..!

Sol beke bakıyorumda oraya formsuz hasan veya ne yapacağı belli olmayan caner yerine "Özgür Çek" gibi genç ve hızlı bir adamı koymak daha mantıklı geliyor bana..Hasan ve caner sol kanatta çok hatalar yaptı.Bırakalım birazda özgür şansını kullansın..Keşke kocaman yapsa öyle birşey ama hiç beklemiyorum açıkcası.Lig maçlarında bile almadığı oyuncuyu bu maçta alacağını sanmıyorum..

Maç oldukça zorlu ve stresli geçecek.Alex oynayacak mı oynamayacak mı belli değil.Hoş oynasada moraline göre iyi mi oynar kötü mü oda muamma..Bu stresli dönemde Alex'siz olmak Aykut kocaman'dan başkasının başarabileceği bir marifet değildi..Kendisine burdan teşekkür gönderelim ve tekrardan hatırlatarım Ankaraspor değil Fenerbahçe..

Takımımıza Başarılar

0 yorum:

Yorum Gönder