• Feed RSS

Pages

16 Nisan 2012 Pazartesi

"Gözler Yaşlı" İzlenen Bir Fenerbahçe Maçı...Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Uzun zamandır bu kadar güzel oynayan ,baskıyı bu kadar güzel sahaya yansıtan bir Fenerbahçe izleyememiştik.İnanın maçı izleyip o özlediğimiz oyunu oynayan takımımı görünce ohh be diye neredeyse dolu gözlerle izledim takımımı..Özellikle kayseri karşısındaki şans galibiyetini gördükten sonra , takımın yorgun olduğunu bildikten sonra çok iyi geldi bu galibiyet ve oyun.

Ancak hala bir sıkıntı varki çok büyük.

GOL ATAMAMA SORUNU

Bu sorunda yıllardır başımızı ağrıtıyor.Tam Niang'la çözdük derken niang gidince tekrar aynı sorun nüksetti.Bu sıkıntı için yıllardır bir forvet olarak alex kullanıldı.Alex tek başına yetmiyor orta sahada mehmet topuzun bu sıkıntıya derman olması gol veya goller atması gerekiyor.Bienvenu ve sow aynı anda sahada olursa bu takımın daha gollü maçlar çıkaracağını da düşünüyorum ben.

Maça dönecek olursak mehmet topuz oynadığı zaman nasıl bir canavara dönüştüğünü hepimize gösterdi.Çok göz önünde olmasada Alex zekasıyla oyunu çok güzel kontrol etti.Ayrıca istediğimiz gökhan gönül'ü sahada görmekte çok güzel oldu..Beğenilmeyen bekir irtegün "neredeyse" hatasız oynadı.

Emre Belözoğlu takımda olduğu zaman takımdaki iyi oyun daha çok göze gelmiştir heralde.Orta sahada biraz ısıran biraz koşan yüreğini ortaya koyan bir kişi olması takımın diğer oyuncularınıda oyuna çekiyo.Oynamalarını koşmalarını sağlıyor.Emre bu takım için vazgeçilmez , vazgeçmemeliyiz de bence.

Emrenin dünkü olayına gelirsek. bunu başka bir oyuncu yapmış olsaydı bu kadar büyümezdi bunu artık hepimiz biliyoruz.Bir insana ana avrat küfür edilince bu insanın neler yapabileceğinide hepimiz biliyo-yaşıyoruz.Bu olayın provoke olduğunu düşünüyorum.sonuçta emre yi herkes tanıyor.Trabzonun bize karşı olan düşmanlığıda malum...Zokora'nın sahada tepki vermeyip çok çok sonra kameralar karşısında konuşmasıda iyice işkillendiriyo açıkcası..Neyse Önümüzde 5 maç kaldı bu maçlarıda bu oyunla oynayıp şampiyon olmazsak tek bir söz söyleyecek fenerli bile olacağına inanmıyorum.


Bu arada dünki koreografi çok güzeldi taraftrarı tebrik etmek lazım maalesef talihsiz bir olay olmuş bir kardeşimiz yaralanmış .Dularımız onunla en yakın zamanda tribünlerde kendisini görürüz umarım.

0 yorum:

Yorum Gönder