• Feed RSS

Pages

6 Şubat 2012 Pazartesi

Yeni moda YASLANAN Fenerbahçe...Bu görüşüm bu maç için veya bu sezonki maçlar için değil genel olarak Aykut kocaman'ın en beğenmediğim görüşüdür..Siteyi takip eden zaten görür yaslanan takım is-te-mi-yo-ruz..Biz daumu bunun içinmi yolladık ? daum şu sistemde kocamandan çok daha fazla puan toplar takımı çok daha iyi oynatırdı..

Dikkatinizi çekmek isterim dün akşam beşiktaşlı futbolcular maçın sonuna kadar oldukça diri gözüküyorlardı ; bunda en büyük etken şüphesiz daum'un yardımcısı roland koch etkisi..

Biz Fenerbahçe'nin attığı golden sonra geriye yaslanmasını istemiyoruz..Biz volkanın devleştiği maçları görmek istemiyoruz.Biz skora bakmaksızın basan, pres yapan rakibin kalesini abluka altına alan Fenerbahçe istiyoruz..Çok şey mi istiyoruz ? Hayır çok şey istemiyoruz çünkü burada bahsedilen takım Ankaraspor değil Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri...Bütçe olarak Türkiye'nin en zengin klübü..

Dün tüm maç boyunca bizim yapmamız gereken baskıyı özellikle ikinci yarı bize karşı beşiktaş yaptı..Bu adalet mi? En düşük bilet fiyatı 66 TL bu maça gelen taraftarlar güzel futbolmu izlemek ister yoksa 3 puan KOPARILAN maçmı görmek ister..Koparılan diyorum çünkü çoğu zaman şansımız bize yardımcı oluyor ve tabi defansımız..Bu taktik anlayışı ligin orta sıradaki bir takıma uygun , ligden düşmemeye oynayan bir takıma uygun , küçük bir takımın büyük bir takıma karşı oynayacağı oyun için uygun ancak FENERBAHÇE YASLANMAZ ,YASLANMAMALIDIR!..

Kusura bakmayın süreç falan umrumda değil..Bu takım kötü oyunculardan kurulu değil arkadaş..Daum zamanında hatırlarsanız bu özer hurmacı yıldız olarak oynatılıyordu..deniz süper yedeğimizdi yedek klübemizde ali bilginler vardı..

Dün iyi oynayan biri derseniz size kimseyi söyleyemem..Sakat emre ve sakat gökhan oynatılıyor geri çıkıyor..yıl olmuş 2012 Selçuk şahin kurtarıcı olarak oyuna giriyor..Beşiktaş geliyor geliyor geliyor..offf offf...

Bu oyun taktiğiyle yeni transfer sow gol mol atamaz...

Kimse kusura bakmasın ben bu galibiyete sevinemiyorum..Ben yenilelim ama mücadele edelim iyi oynayalım sürekli atak futbolu oynayalım istiyorum..

Not : Bu yazılanlar bu maç için veya bu sezon için yazılmamıştır..Genel olarak benim düşüncemdir...

0 yorum:

Yorum Gönder