• Feed RSS

Pages

9 Ocak 2012 Pazartesi

Uğur Boral..

Uğur Boral : Gençlerbirliğinin parlayan yıldızıydı..Milli takıma kadar yükselen bir performansının ardından Fenerbahçe'ye geldi..

Fenerbahçe'de oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum..Genel kanının aksine sadece sevilla , cska ve sivas maçlarında değil genel olarak başarılı olduğunu düşünüyorum..Özellikle ortalarını içe dönük koşularını çok beğenirim uğurun..İstediği adama istediği güzellikte orta açabiliyor..Bu özellik her futbolcuda yok..

Özellikle aragones döneminde takımda ayakta kalan güizaya dahi goller attırabilen bir isimdi..Alex'le ver-kaç ları içeri katedip dışarı çıkardığı toplar olsun driplinkleri olsun..yaptığı aklı başında açıklamalar olsun...hep özlendi uğur..Diz sakatlığı yaşadı bu diz sakatlıkları onun fenerbahçe başarılı olmasını hep engelledi..

Şimdi samsunsporla anlaştığı söyleniyor..Umarım orada başarılı olur..Umarım özlenen uğur geri döner..Umarım milli takımın sol kanadının değişmezi olur..Umarım bir daha sakatlık yaşamaz..Teşekkürler uğur..Bu Taraftar senin yaptıklarını biliyor görüyor ;Bu taraftar seni asla unutmaz , unutmayacak...

0 yorum:

Yorum Gönder