• Feed RSS

Pages

9 Ocak 2012 Pazartesi

Fenerbahçe 3 - 1 Gaziantepspor..(ve alex döner)
Fenerbahçe bu kadroyla çıktı dün sahaya..emrenin yokluğunda gökay vardı alex dönmüş herkes kendi yerinde oyuna başlamıştı..ancak emre olmayınca orta sahamız çok boş kalıyor , dün bunu birkez daha görmüş olduk..

Gökay çok ama çok korkarak oynuyor..Kumaşı iyi bu çok belli ama hata yapmamak için sürekli yakınına pas yapmaya çalışıyor..Keşke elimizde bir değnek olsada gökaydan bu özelliğinin bir kısmını alıp özere versek (: . umarım gökayı kaybetmeyiz umarım daha iyi olur

Maça dönecek olursak orta sahamızdaki boşluktan çok iyi yararlanan antep bizi oldukça zorladı..Farka gidebileceği bir maçtı doğrusu..Stoch gene bizi kurtaran adam oldu..Kerime kırmızı kartı aldırmasaydı bu maçtan beraberlik bile sürpriz olabilirdi bizim için..

Kırmızı karttan sonra semih-bienvenu caner-gökay değişiklikleri oldu..Mehmet orta sahaya caner sağa geçti..Aykut hocanın stoch' sağda neden denemediğini anlayamıyorum açıkcası..bence sağdada gayet başarılı olur ayrıca canerde kendi yerinde oynamış olurdu..


Semih çok formsuz alex bildiğimiz alex değil bienvenu çok kötü gökhan kötü..En iyilerimiz volkan bazen emre ve stoch ara sırada baroni kendini aşıyor..bu şekilde nereye kadar nasıl gideriz belli değil..Bize çok kaliteli bir forvet ve yedek diyebileceğimiz sağlam bir defans oyuncusu lazım..
Dün beni maçta en çok mutlu eden ÖZGÜR ÇEK'i yeniden fenerbahçe formasıyla sahada görmekti..Hoşgeldin özgür umarım bu formayı yıllarca terletir bize en güzel anları yaşatır hayatının en güzel anlarını bu takımta yaşarsın.


EK olarak bence gaziantepin forveti muhammet çok kaliteli bir oyuncu..Bizim takımımızda görmek isterim ayrıca u17 maçlarında gökay ile takım arkadaşı ilerisi için çok katkı sağlayacaklarını düşünüyorum..

0 yorum:

Yorum Gönder