• Feed RSS

Pages

22 Eylül 2011 Perşembe

Manisa maçında ne yapılabilirdi?

Kadroyu tıklayarak büyütebilirsiniz..

Manisa maçı için son oyuncu değişikliğine itiraz ettim evet..peki yapılması gereken neydi ? yapılması gereken bence yukarıdaki kadroyu kurmaktı..baroni çıkarılıp yerine stoch oyuna sokulabilirdi..semih ortaya çekilir ve takımda gol atabilecek oyuncu çoğunluğumuz olurdu en azından..


Alex forvete çekilip bienvenu solada kaydırılabilir..stochta sağa geçince hem daha fazla baskı kurabilir hemde orta sahada daha güçlü oluruz..

Orta saha kuvvetsiz gözüküyor evet ancak şöyle düşünün rakibiniz 10 kişi stoch ve semihte orta sahaya yardım edecekler tabiki..stoch soldan bindirdiği bir topta orta açabilirse içerde semih bienvenu ve alex olacak böylece gol atma olasılığımız artacak..

Bu benim kendi düşüncemdir bu şekilde fenerin son dakikalarda daha baskılı oynayacağını düşünüyorum.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Eldeki kadro çok alternatife imkan veriyor. Yazdgınz kadro işe de yarayabilirdi, olmayabilirdi de. Bunun gibi en azından 4-5 formasyon eklenebilir. Her birisi içinde sonuca göre degisir muhtemelen fikirlerimiz.

Stoch'un oynamamasının bir sebebi mutlaka vardır ama ben de tercih ederdim kapanmış bir takımı acmak icin. Fakat dedigim gibi kadro cok alternatif yarattıgı icin her seferinde niye oyle yaptı da böyle yapmadı denilebilir.

Harun dedi ki...

gayet tabi haklısınız ben zaten kendi düşüncelerimi söyledim..tek anlayamadığım nokta sakatlıktan yeni çıkmış orhan şam'ın kurtarıcı olarak oyuna sürülmesi..neyse

Yorum Gönder