• Feed RSS

Pages

18 Mart 2011 Cuma

Büyük Maç..Bugün Büyük Gün Büyük Maç var..Ne Taktik Konuşulur Bu Maçta nede Favori Olur..Bu Maçlarda Şanslı Olan Hırslı Olan Bu Maçın Ağırlığını Kaldıranlar Genelde Başarılı Olur..Aslına Bakarsanız Sadece 3 Puanlık Maç Olarak Bakarsak Eğer , Bizim için Herşey Bitmiyor Aslında Ancak Galatasaray Maçı , Yeni Stad , Yeni Stadda ilk derbi ve Yenilmezlik olması Çok cazip..

Sabırlı Olan Oyunun Ağırlığını Kaldıran Daha Çok basan ve Bol Pas Yapan Maçı Alır Büyük İhtimalle..Hagi Muhtemelen Yılmaz Hoca Gibi Alex'i Kitleyecek Bunu Yapan Teknik Direktörler Genelde Fenerbahçe'yi Kitleyebilirler..Umarım Aykut Kocaman'ın Buna Karşılık Bir B PLANI vardır..

Emrenin Olmaması Bizim Gibi Basan Bir Takım için Şüphesiz Büyük Dezavantaj Olacak Çünkü Emre Takımın En Basan Oyuncusu..Emrenin Olmamasından Dolayı Yabancı Sınırlamasıda Çok Canımızı Yakacak Bu Maçta Mecburen Formsuz Özer ve Sakat Selçuk'u izleyebiliriz..

Muhtemel Kadromuzu Şu Şekilde Bekliyorum..

----------Volkan---------
Gökhan--Yobo--Lugano--Santos
Özer--Mehmet--Selçuk--Dia
--------------Alex---------
------------Niang--------


Aslına Bakarsanız Bence Aykut Kocamanın Niang Yerine Semihle Başlaması Daha Faydalı Olur Takım için..Semih Bildiğimiz Semih Ancak Özeri Tanıyamıyoruz..Niang Gidişata Göre 2. Yarıda oyuna alınabilir..Şu Şekilde Bir Kadrodan bahsediyorum

----------Volkan---------
Gökhan--Yobo--Lugano--Santos
Stoch(Baroni)--Mehmet--Selçuk--Dia
--------------Alex---------
------------Semih--------


Bu Şekilde Olduğu zaman stochu alıp sağlı sollu ataklarda yapabiliriz baroniyi alıp ortasahayı elede geçirebilir mehmet topuzdan performansını gittikçe arttırdığı sağ kanattada faydalanabiliriz..

Ne Konuşursak konuşalım ne yazarsak yazalım Büyük Maç Gene Kendi Bildiğini Okuyacak Taktik Yok Yürek var bu maçta akşam yüreğimizi sağaha koyup bu maçı kazanmamız lazım..Saldır Fener


Harun....

0 yorum:

Yorum Gönder