• Feed RSS

Pages

18 Mart 2011 Cuma

Arenada Bizi İlk Kim Yendi Dede ? "Sus Oğlum Sus" (:


Galatasaray 1 - 2 Fenerbahçe

Büyük Maçı Şansımızın ve Özellikle Sakinliğimizin Sayesinde Biz Kazandık..

Maça Galatasaray Çokta iyi başlamadı aslında karşılıklı top kayıplarıyla oynadık..Ardından Santosun Kazıma Muhtemelen " Nasıl Hareket Yaptım la sana" Diyebilmek için yapmaya çalıştığı yapamadığı hareket ve top kaybıyla gelen gol..ve Taraftarıda Arkasına Alan Galatasarayın Hücum Üstüne Hücum Yapması Şükürki 2. Gölü Bulamaması..

İkinci Yarı Semih Selçuk Değişikliliği ile Başladı Fenerbahçe Ardından Azda Olsa Baskı Kurmaya Başladık Alex Oldukça Etkisiz Gözüküyordu Bu Sebepten Çok iyi oldu semihin girmesi alexin ayağına top geldi en azından..

Özer Çok koştu ama çoğu zamanda boş koştu kötü olduğunu söyleyemem ama biraz daha basit pas yapmalı..santos hatasına rağmen muhteşem oynadı..beşiktaş maçı sendromları yaşarken arda girdi oyuna çıkan oyuncu hiç beklenmedik bir şekilde kazım oldu beklenmedik bi gelişme oldu bu , bizim sol kanadımızı da rahatlattı santos daha çok gitmeye başladı ve niang stoch değişikliği ile fenerbahçe tempo kazanmaya başladı ama bir türlü golu bulamadı..Duran top kurtardı bizi ardından özer boş kaleye kaçırdı yüreğimiz ağzımızdaydıki BÜYÜK KAPTAN su serpti maç bitti..

Yarın Öbürgün hatırlanmayacak bu maç tarih yazıldı burada..sorulacak dedelere babalara ilk mağlubiyet kimeydi baba ? diye ne cevap verilecek (:


Harun..

0 yorum:

Yorum Gönder