• Feed RSS

Pages

21 Şubat 2011 Pazartesi

Üzülmez'in Ahı-Ferrarinin Sazanlığı ; Kocamanı Kurtardı!..


Fenerbahçe Gole YATMAZ/YATMAMALI Kocaman...

İlk 30 Dakika En iyi deplasman oyunlarından birini oynuyoruz top çeviriyor beşiktaşı koşturuyor-yoruyoruz ancak bir süre sonra bu oyundan vazgeçip gole yatmaya çalışıyoruz bu anlarda 2 golle beşiktaş bize karşılık veriyor maç gitti derken ferrari luganonun oyununa geliyor ve maç dönüyor dolayısıyla kocaman gene kendini kurtarıyor..halbuki en iyi savunma hucumdur desek ne ekrem çıkabilir nede toroman..

Maça Çok Etkili Başladık Santos Başlarda Oldukça iyiydi hoş canere kıyaslarsak 4-4 lük performans sergiledi..dia motor gibiydi ama son vuruşlarda berbattı top öldürmeye başladı quaresma gibiydi..q7 beşiktaşa nasıl zarar verdiyse bireysel düşünerek diada bize o şekilde zarar verdi..niang mükemmel oynadı..topuz kötüydü biraz..emre takımın herşeyi..yobo öpüyoruz seni..

Şansımızında Yardımıyla HAK ETMEDİĞİMİZ(ilk 30 dk hariç) Bir maçı Kazandığımızı Düşünüyorum..Bunca Zamandır Hep Hak Edip Kaybettik Olsun O Kadarda..

Niang : 60 Metre Deparda Nefes Aldırmadın Vicdansız..
Alex : Top Ayağındayken Hiç Korkmuyoruz Kaptan..2 Sene Sonrası Bile bizi üzmeye Yetiyor..
Lugano : Çok yavaş olmasına rağmen çok akıllı oynuyor birazda sakin olabilirse çok daha iyi olur
Volkan : Gecenin Kahramanı..Dün Gece Çıkışlardada Çok Etkiliydi Şaşırttı Açıkcası..
Gökhan: İğneyle oynadı ama gene rakiplerini geçirmedi çok iyi değildi ama olması gerekenden daha iyiydi..yüreğini koydu gene sahaya..her ne kadar sarısı olmasına rağmen dengesiz dalsada olsun seviyoruz onu biz.
Selçuk : Çok Başarılı Grafiği Her Geçen Gün Artmaya Başladı..Böyle Devam Ederse Sezon Sonu Baroni Yolcu Dyebiliriz

Harun

..

0 yorum:

Yorum Gönder