• Feed RSS

Pages

18 Şubat 2011 Cuma

Ge-Li-Yo-Ruz..

Maça Sadece 1 Gün Kaldı Heyecan Hat Safhada..Beşiktaş Avrupa Maçınıda Kaybedince Schuster'in Tek Kurtuluşu Fenerbahçe Maçı Oldu Yani Hiç Olmadığı Kadar Asılabilir Maça Schuster..Malum Fenerbahçe'yi Yenmek Beşiktaş için M.United'ı Yenmekten Daha Öte Bir Sevinç..

Bjk ve Fenerbahçe Bugüne Kadar 327 Kez Karşı Karşıya Gelmiş : Bu maçlarda Fenerbahçe 122, Beşiktaş 120 galibiyet almış, 85 karşılaşmada Berabere Sonuçlanmış. Fenerbahçe'nin toplam 442 golüne, Beşiktaş 413 golle karşılık vermiş.Beşiktaş Genelde Bize Ters Gelir Şuanki Hengameden Kurtuluşlarınında Tek Yolu Bizi Yenmek Olduğuna Göre Çok Kolay Olmayacak Bir Derbi Görüntüsü veriyor bana Açıkcası..

Kadroların Şu Şekilde Olmasını Bekliyorum..


Fenerbahçe ;

-------------Volkan-------------
Gökhan--Yobo--Lugano--Santos
Mehmet--Emre--Selçuk--Dia
-------------Alex---------------
------------Niang--------------


Beşiktaş ;

--------------Hakan-----------------
Ekrem--Sivok--İbrahim toroman--İsmail
Quaresma--Ernts---Aurelio--Simao
---------------Guti------------------
------------Almedia-----------------


Fenerbahçe'de Dia , Gökhan ve Emre'nin Durumu Net Değil..Emre ve Gökhan'ın Durumları Takımı iyi-kötü Etkiler..Emre ve Dia Koşulara Başlamış Bir Şekilde Çıkarlar Ancak gökhan hala net değil..Ölüm Kalım Maçı Değil Kazanmazsak Şampiyonluktan Olmayız Sonuçta Sakin Olmak Lazım..Beşiktaşın Kanatlarına Dikkat Etmek Lazım Gerisi Kendisi Gelir Emrenin Performansı Çok Önemli Alexin Beslenmesi Lazım Niangla beraber..Sadece 3 Puanlık Bir Maç Bunuda Unutmamak lazım.

Harun

..

0 yorum:

Yorum Gönder