• Feed RSS

Pages

7 Aralık 2011 Çarşamba

Büyük! Maçta Bu Defa Kaybeden Biz Olduk...


Fenerbahçe 1 - 3 Galatasaray

Dün Akşam son zamanların en kötü oynayan fenerbahçesini ve son zamanların en iyi oynayan galatasarayı karşı karşıya getiren bir maç oldu..Bu maçta tarihi fark olmasınıda Büyük adamlar volkan ve yobo herşeylerini sahaya koyarak engellediler..

Kadro olarak oldukça yetersizdik zaten ;

Şöyleki . . gökhan alex ve semih son zamanlarında çok formda değiller..bienvenu hala bi hava yakalamış değil..bilica'nın son zamanlarında baya iyi olduğunu söylemezsek haksızlık olur o sebepten oynatılması konusunda aykut hocanın hakkınıda yememek lazım..

Aykut hoca rakibin baskısını kıracak defansif bir takım çıkardı sahaya..İsteği galatasarayı önce durdurup sonra stoch ile vurmaktı sanırım..

Maça başladık emre alexin yerinde oynadı selçuk ve baroni daha defansif oynadılar..Ancak istediğimiz hiçbirşey olmadı..

Yağmur ve bilicanın kötü oyunu gökhanın sağ kanatta çok açık vermesi , bienvenu'nun da defansa yardımcı olmaması..defansı altüst etti..oyuncularımız ayakta dahi duramadılar..taraftarıda arkasına alan galatasaray kalemizi abluka altına aldı..ileride adamımızda olmadığından atak dahi yapamadık..

İkinci yarı aykut hoca semih ve stoch'u aldı..Hepimizin içinden geçen değişikliklerde bu şekilde idi ancak çıkan oyunculardan biri topla en iyi oynayan oyuncularımızdan emre olunca biraz şaşırttı doğrusu..

Emre'nin çıkmasıyla Selçuk daha fazla risk aldı ve bol bol top kaybı yaparak fenerbahçe'nin baskı yapmasını birazda olsa engelledi..bu dakikalarda bir atağımızda Miroslav Stoch'un topu direkten döndü..Gol olması halinde en azından iki tarafta tedirgin olur galatasaray böyle rahat oynayamazdı..Neyse olan oldu yapacak birşey yok galatasarayı kendi sahasında kazandığı bir maç için tebrik ederim..Derbiler artık eskisi gibi daha neşeli geçecek diyebiliriz..

0 yorum:

Yorum Gönder