• Feed RSS

Pages

25 Kasım 2011 Cuma

Savunma Takımı Gibi Olduk iyiden iyiye..


Gençlerbirliği 0-0 Fenerbahçe

Gençlerbirliği dün istediğini aldı..ya biz ; biz ne istiyorduk ? Dünkü oyuna bakarsak sadece defans ve ortasahamız vardı , ofansif olarak hiç yoktuk..Top bizdeydi ama sadece topu çeviriyoduk , bir türlü organize olamadık..Bunda en büyük etken şüphesiz oyunu ileriye taşıyamamız oldu..Aslında kadroda bunu yapacak oyuncu sayısıda kısıtlıydı.Sadece alex emre ve caner vardı bunları yapabilecek..Formsuz bir gökhan morali bozuk bir emre kilitlenmiş ve tek başına oynamak zorunda kalan alex... Canerden pozisyon bekleyen bir takım haline geldik..Bu bile ne kadar kötü durumda olduğumuzun göstergesi..Sadece tek pozisyonla maçı bitirmek üzereyken aykut kocamandan en mantıklı hareket geldi ve stoch girdi oyuna böylece ileride ayağında top tutabilen bir adamımız oldu birde alexin harika pasıyla çok güzel bir pozisyon oldu ancak maalesef kaçırdı stoch..Olabilir yeterki bu pozisyonlara girebilelim , herşey gol değil..Ancak uğur boral hamlesini anlayamadım..


Semih ve bienvenu olmuyor..semih sırtı kaleye dönük oynaya oynaya yüzünü kaleye dönmeyi unutmuş gibi..bienvenu koşuyor ama boş koşuyor..önümüzde galatasaray derbisi var ve yaptığımız tek iyi şey paslaşmak...

Stoch şu durumda takımda banko oynaması gereken bir adam..Umarım bunun farkına varılır ve takıma dahil edilir stoch..Yoksa alexde artık pes edecek..Emreninde performansı düşük , topuz yok özer malum..Alexin pas atacak birilerini bulması lazım...

Bu arada bilica ve yobo ne kadarda iyi anlaştılar , ne kadar güzel defans yaptılar değilmi..Hatasız bir oyun kurdu bilica inanılmaz gerçekten (: gerçi bi ara volkana attığı pasla bizleri nefessiz bıraktı ama olsun en azından yedek klübemizde olması gerekir bu oyunla devam ederse tabi..

Bilet fiyatlarında indirim var bu çok güzel bir haber..Yönetim çok iyi işlere imza atmaya başladı..Ocaktada bir iki nokta transfer 2.yarıda bizi uçurabilir..İlk yarıyı lider bitirmek bizim açımızdan çok güzel olacaktır..

0 yorum:

Yorum Gönder