• Feed RSS

Pages

18 Ekim 2011 Salı

Maalesef Hâlâ Hazır Değiliz..


3 puan aldık eve..Ancak hala bir tempo yakalayamadık , hala forvetsiziz!. Alex hala hazır değil..Bunun yanı sıra galip gelmemiz son derece güzel


Dün zorlu olması gereken bir deplasmana çıktı fenerbahçe. Sonuçta rakip çok iyi bir çıkış yakalamış mersin idman yurdu.Akşam nobrenin sakatlığıyla sevindiren , mehmet ve gökhanın oynamamasıyla üzen haberler geldi..

Bir türlü çıkış yakalayamayan özerin kadroda olması açıkcası bizi düşündürdü..Maçın başlarında çok güzel bir gol attı özer.Her ne kadar genel kanı kaleci hatası gibi gözüksede bilerek ve isteyerek atılmış çok güzel bir goldü özerin gölü..Ancak bizim özerden beklentilerimiz hâlâ karşılanmış değil..Golden sonra eski özeri izledik gene..gereksiz hareketler ve boş koşular...

Alex son zamanlarda eski performansını çok özletir oldu..Kötü demiyorum adam gene yapacağını yapıp ceza alanı içinde rakibinin sağından atıp solundan geçti..ama eski alex değil bir kaç haftadır..fizik olarak çok yetersiz gibi görünüyor..Umarım toparlanır..

Bienvenu ve semih ilerde çok yetersiz buda Alex'in performansını etkiliyor tabi..Bu sene işimiz gerçekten çok zor olacak bu forvetlerle (eğer bu oyunlarını sürdürmeye devam ederlerse tabi)


Bu oyuncuların yetersizliği oyunda pas yapmamızı engelliyor , dolayısıyla izlemek istediğimiz Fenerbahçe'yi bir türlü göremiyoruz..

Mert günok'un uzun zamandır yedek olmasına rağmen bu denli hazır olması , baroninin performansını arttırması güzel haberler.

Bunun yanında Emre Belözoğlu'nun dönüşü son derece sevindirici , Gerçekten o varken orta saha çok farklı , çok güzel..Ayrıca dün o kadar çok faul yapılmasına rağmen tepki vermemesi , bu konuda kendini geliştirmiş görünmesi son derece sevindirici..Emreyle beraber ziegler ve bir hatayla oynayan yobo ve kaçırdığı gollere rağmen stochda oldukça iyiydi..Yavaş yavaş tempo bulmaya başlıyoruz umarım bu hafta o tempoyu yakalar Beşiktaş maçına hazır bir halde çıkarız..

Umutsuz konuşmakta istemiyorum çok önemli bir galibiyet aldık en azından aykut hocanın dediği gibi Kazanma Alışkanlığı kazandık devam ettirebilirsek zaten sıkıntılar ortadan kalkacaktır

0 yorum:

Yorum Gönder