• Feed RSS

Pages

2 Mayıs 2011 Pazartesi

Herkesin Günahı Kendine!..

Trabzonspor kendini kandırmaya , sürekli fenere sataşmaya devam etsin..Hiç kendine yapılanları görmesin ülkenin 4/3'ününde desteğini arkasına alıp gitsin..Fenerbahçe böyle devam etsin şampiyon olsun herkesi sustursun;bizleri sevindirsin..Olay burada başladığı gibi bitsiin.

Dün gece Fenerbahçe son haftalardaki en rahat galibiyetini aldı.Miroslav stoch'unda büyük katkısı vardı bu süreçte..Nitekim ilk dakikalarda gol olmasa strese girebilir maçı tehlikeye sokabilirdik..Şükürki yapılması gereken yapıldı fenerbahçe ilk dakikalarda gol attı.Aksi halde oldukça stres olabiliyoruz..

Alex bir başka oynadı dün gece , böyle devam ederse alex şampiyon fenerbahçe öpe öpe (:

Andre santos ve gökhan gönül barcelona tarafından izleniyorlarmış..gökhan nefis asistle(pas aslında) göz kırptı gözlemcilerine..Andre'de hiç yapmadığı şeyleri yaptı defansa sık sık yardıma geldi..Bu gözlemciler 3 hafta daha gelse keşke:)

Ancak bir sıkıntı var orta sahada pek etkili olamadık rakip çok kolay geçti orta sahamızı..Umarım aykut hoca bunu görmüştür..

Haftaya büyük ihtimalle niang iyileşecek dianın durumunu bilmiyorum ama oda iyileşirse aykut hocaya Allah yardım etsin..Semih şentürk bildiğimiz Genç Semih edasıyla oynamıyor..Niang oldukça formsuz gözüküyordu .. ancak ondan başka forvetimiz yok gibi..Güiza oynatılmalı diye düşünsek gene yabancı sınırlaması sıkıntı oluyor..

Hiç ibbden konuşmadık..İbb kendi oyununu oynamadı pas yapamadı tek toplarla çıkmaya bireysel olarak ibrahim akın üzerinden gol bulmaya çalıştı..bunda kupa finali öncesi yorgunluk olmama düşüncesi etkili oldu sanırım..

Kaldı 3 Hafta Haydi fener bakma arkana şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi :)Harun..

.

0 yorum:

Yorum Gönder