• Feed RSS

Pages

6 Mayıs 2010 Perşembe

ARMANIN GURURU SARI MELEKLER !


!!!BİZ DÜNYANIN EN İYİ SPOR KULÜBÜYÜZ !!!


Biz herzaman şampiyonuz her alanda bazı takımlar sadece futbol takımlarını yatırım yaparlar ancak o da bir işe yaramaz inşallah ligde futbol takımımız şampiyon olur

Aroma Bayanlar Voleybol Ligi’nde Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom’u final serisinin son maçında 3-0 ve seride de aynı skorla geçerek şampiyon oldu.
Karşılaşmayı Başkanımız Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyelerimiz, Acıbadem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da izledi.

Final serisinin ardından takımımız şampiyonluk ipini göğüslerken oyuncularımız da final serisindeki ödülleri topladı.

Takımımızdan Naz Aydemir en iyi pasör, Ekaterina Gamova en iyi smaçör, en skorer oyuncu, en değerli oyuncu, Nihan Güneyligil en iyi libero ve kaptanımız Çiğdem Can Rasna en iyi blokör olarak seçildi.

Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon final oynayarak büyük bir başarıya imza atan Fenerbahçe Acıbadem, sezon içinde Teledünya Türkiye Kupası’nı da müzesine götürmüştü. Fenerbahçe Acıbadem, geçen sezon ilk lig şampiyonluğunu elde etmişti. Bu şampiyonlukla "Sarı Melekler" üst üste 2. kez şampiyonluk kupasını müzesine götürmüş oldu.

Salon: TVF 50. Yıl

Hakemler:Ümit Sokullu, Hikmet Ay

Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom: Stam, Puljak , Arzu, Nikolic, Bahar, Neslihan (Gizem, Maculewicz, Serpil, Gözde, Özge)

Fenerbahçe Acıbadem: Çiğdem, Gamova, Osmokrovic, Eda, Naz, Seda(Nihan, Songül, İpek, Drickx)

Setler: 22-25, 24-26, 21-25

Süre: 84 Dakika (26, 29, 29)

0 yorum:

Yorum Gönder